Kde nás najdete AEM - Praha, Česká republika - Ortenovo náměstí 15a, 170 00 Praha 7

Asociace
energetických
manažerů

Akce

Seminář EFEKT 20. 10. 2021

Publikováno: 07.říjen 2021

BACK TO THE FUTURE

Publikováno: 29.leden 2021


Obchodování s elektřinou v 21. století

Decentralizace, vysoká míra digitalizace, přechod k obnovitelným zdrojům energie, zapojení aktivního zákazníka, ale i integrace trhů, jsou jmenovatelé nové energetiky. Celý sektor prochází dramatickým rozvojem, nebo možná revolucí, nabízí velké příležitosti a otevírá se novým idejím i lidem. S velikým napětím budeme sledovat, s jakým myšlenkovým proudem tito lidé přijdou a kam se nám společně toto odvětví podaří posunout. Doufejme, že výsledkem bude efektivnější, ekologičtější, a nakonec i uživatelsky příjemnější uspokojení našich energetických potřeb, energetika, kde české a slovenské firmy budou i nadále hrát významnou roli na evropském trhu.

Pojďte s námi opět diskutovat, 25. 2. 2021, tentokrát o budoucnosti obchodování s elektřinou. Navazujeme na úspěšný virtuální kulatý stůl Překompenzace v ČR a SR s dalším tématem! Již teď si můžete na www.csef.cz přečíst úvodní článek Davida Kučery "Energetika ještě nikdy nebyla tak fascinující jako je dnes-dokážeme využít příležitosti, které nabízí?" na který bude diskuze navazovat!

Kde vidíte největší nové příležitosti v energetice?

Jaké nové obchodní modely byste rádi do energetiky přinesli?

Co by se mělo změnit v legislativě regulující energetiky, aby se nastartoval její další moderní rozvoj?

Na tyto a další otázky budou odpovídat: Michal Dubeň, člen představenstva ZSE Energia a.s., Libor Holub, generální ředitel Bohemia Energy, Michal Hudec, předseda sdružení dodavatelů energií, Martin Ondko, předseda představenstva MAGNA ENERGIA a.s., Jan Palaščák, generální ředitel a předseda představenstva skupiny Amper, a David Kučera, generální sekretář PXE.

Kontakt pro média:
Kateřina Hamzová
Mob.: 602 513 006
E-mail: csef@csef.cz
Web: www.csef.cz, www.csef.sk 


 ČESKO-SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ FÓRUM je otevřená diskusní platforma umožňující výměnu názorů českých a slovenských energetických expertů, a zapojení do diskuse široké veřejnosti s cílem vytvořit konsenzuální názor k dané problematice. Na webových stránkách www.csef.cz a www.csef.sk se můžete zapojit do diskuze a připojit své komentáře a názory k různým tématům z oblasti energetiky. Jedním ze základních pilířů ČSEF je prostřednictvím platformy umožnit efektivnější spolupráci mezi českými a slovenskými subjekty. Platforma působí pod Asociací energetických manažerů.

Menu